Gaps Diyeti ile Nasıl Kilo Verilir?

Daha önceki yazılarımda 20 günde 5 kilo verdiğimi yazmıştım.

Şimdi sıkılaşma zamanı! 2 beden küçüldüğümü söylemek istiyorum. Buna bende çok şaşırdım ama evet dün akşam 36 beden bir pantolona girince gerçekten şok oldum.

Elime aldığımda “bu bana kesin olmaz” demiştim.

Şimdi durum şu; 20 günde 5 kilo verdim ama tabi şu an sıkılaşma dönemi olduğu için aynı kiloda devam ediyorum. Diyete başlayalı 39 gün oldu yani yaklaşık 2 haftadır kilo veremedim ama 2 beden küçülme tam olarak bu zaman da oldu. Vücut kilo verdikten bir süre sonra sıkılaşmaya başlıyor. İnanılmaz mutluyum, herkes farkediyor. Burak ortalama haftada bir bize gelir, her geldiğinde “yine sıkılaşmışsın gözüme batıyor” diyor:)

Bu arada ben yürüyüşe falan da çıkamadım, oturarak iş yapıyorum bu yüzden eğer siz çıkabilirseniz ya da spor yapıyorsanız inanılmaz faydalarını göreceksiniz.

Bu arada bu diyette 6. ayımda çok canımın istediği bir şey olursa küçük bir parça yiyeceğim diye düşünüyorum. Burak’ın sözü var 65 kiloya düşünce lahmacun yemeye götürecek 😛

Bu programa geçtiğinizde öncelikle içiniz çok rahat oluyor; düşünün, vücudunuza zararlı hiçbir şey giremiyor… Rahat rahat yemeklerinizi istediğiniz kadar yiyebiliyorsunuz.
Sabahları enerjik uyanıyorsunuz (alarmdan önce), genel olarak hep mutlusunuz . Gaps’ın anlamı zaten “gut and psychology syndrome” yani bağırsak ve psikolojik sendromlar… Hem beyniniz hem 2. beyniniz bağırsaklarınız rahat… Keşke herkes yapsa şu gaps’ı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir